19-11-2022 Terugblik op een geslaagd Vlasconcert!

Muziekvereniging Heikant kijkt terug op een geslaagd Vlasconcert!

Van oudsher heeft Vlas een belangrijke rol gespeeld in Heikant.
Vele inwoners waren er van afhankelijk.
Muziekvereniging Heikant ging op zoek en vond het verhaal:

HET MEISJE EN DE MAGISCHE VLASBLOEM

Het verhaal gaat over Femke, een vrolijk meisje van tien jaar dat met haar vader, moeder en broertje in het gezellige dorpje Ee woont. Haar klasgenoten vinden haar vreemd, omdat ze met bloemen kan praten. Ze geloven haar niet. Op een dag ontdekt Femke een heel bijzondere bloem, Vlassie. Al snel worden ze vriendinnen. Maar de vriendschap duurt maar kort, want op een dag is Vlassie plotseling verdwenen. Waar is Vlassie? Wat is er met haar gebeurd? En zal Femke Vlassie ooit nog terugzien?

Het verhaal werd verteld door een verteller en muziekvereniging Heikant ondersteunde dit mooie verhaal met prachtige muziek, door dirigent Jelle Proost speciaal samengesteld uit diverse muziekstukken.
14 leerlingen van de muziekvereniging konden die avond hun eerste debuut maken. Daarnaast werd er gedanst door kinderen van Kindcentrum Heidepoort.
Een mooie samenwerking die gepaard ging met een uitverkochte zaal. Aansluitend aan het concert heeft coverband Vonk voor de nodige muzikale ambiance gezorgd.

Geef een reactie