Music for Friends

UNIEK Music for Friends CONCERT IN HEIKANT

Muziekvereniging Heikant organiseert jaarlijks een Music for Friends. Een concert verzorgt door de muziekvereniging en haar jeugdleden aangevuld met gastoptredens. Tussen de muziekstukken door werd opgetreden door de special guests van de avond: Fruity Islands Boys, een fris en fruitig barbershopkwartet uit Utrecht.

Met hun zang blazen zij de vroege 20e eeuw nieuw leven in. Met een knipoog, want het repertoire gaat werkelijk alle kanten op: van swingende Elvis Presley-covers via Ierse traditionals en country-oldies naar Disney-klassiekers. En alles daartussenin. Soms lekker oubollig, maar nooit saai.

Kortom: Intiem, informeel, romantisch, ontspannen en met een knipoog. In één woord: fantastisch!
Dit alles werd op ludieke wijze gepresenteerd door Tijn Broekaart.
Wij kijken met genoegen terug op een mooi concert. Tijn en Fruity Island Boys bedankt voor de prettige samenwerking.

Geef een reactie